درباره‌ی ما

غذای ایرانی علا اولین بار توسط مرحوم حاج رضا طریقت منفرد تأسیس شد. ایشان اولین رئیس اتحادیه صنف رستوران‌داران تهران بود و در تمام سال‌های فعالیتش در این حوزه کوشید غذای ایرانی را با بالاترین کیفت به دست مشتری برساند. سال 1389 بود که تصمیم گرفتیم برای گسترش گروه غذایی علا مجموعه‌ای برای مدیریت و برگزاری امور ضیافتی و همایشی راه‌اندازی کنیم. این مجموعه اکنون با نام سامانه مدیریت همایش علا در حال خدمت گذاری به مشتریان است. البته پیش ‌از این هم در سال 1385 مجموعه‌ی کالری را جهت تولید غذای سالم برای افراد خاص تأسیس کردیم؛ که اکنون از آن به عنوان اولین بسته کامل غذای روزانه کارشناسی شده و شخصی‌سازی‌شده  در ایران و خاورمیانه یاد می‌شود. سال 1390 بود که ما با در نظر گرفتن نیاز مصرف‌کنندگان به وجود شعبی برای فروش غذای ایرانی علا و دفاتری جهت دریافت سفارشات پذیرایی و میزبانی تصمیم به تأسیس شعب زنجیره‌ای فروش غذای ایرانی علا در تهران گرفتیم. غذای ایرانی علا در حال حاضر 4 شعبه‌ی فعال در چهار نقطه‌ی شهر تهران دارد.

ما در مجموعه رستوران علا به پشتوانه صدسال تجربه خانوادگی در حوزه رستوران‌داری، اداره کاروان‌های زیارتی حجاج، پذیرایی در ضیافت‌های تشریفاتی، برگزاری مجالس و گردهمایی‌های بزرگ توانستیم فرصت تجربه‌ی طعم غذاهای ایرانی با همان کیفیت غذاهای خانگی را برای مشتریانمان فراهم کنیم. در تمام این چند دهه سابقه تنها هدف و رسالت ما در تهیه غذای ایرانی علا ارائه‌ی غذای باکیفیت و کسب رضایت مشتریان بوده است.

اگر امکان سفارش در محل را برای تهیه‌ی غذای ایرانی علا ندارید، خیالتان راحت، ما امکان سفارش آنلاین از رستوران علا را برای کسانی که به هر دلیلی شرایط مراجعه به شعب ما را ندارند، فراهم کرده‌ایم. کافی است وارد سایت شوید و از بخش منو رستوران علا غذای موردعلاقه‌تان را سفارش دهید.

خورشت قیمه بادمجان با مرغ (بدون برنج)
چلو کباب سلطانی مخصوص
شیرین پلو

معرفی شعبه‌های رستوران علا

رستوران علا سعادت‌آباد: یکی از شعب رستوران علا برای سفارش در محل، شعبه‌ی سعادت‌آباد است. اگر دنبال یک وعده غذای ایرانی باکیفیت و بیرون بر می‌گردید پیشنهاد می‌کنیم شعبه‌ی سعادت‌آباد رستوران علا را امتحان کنید. همچنین برای راحتی مشتریان امکان سفارش آنلاین از رستوران علا سعادت‌آباد هم وجود دارد.

رستوران علا مطهری: این شعبه یک مرکز عالی و بی‌نقص برای تهیه غذای ایرانی در حوالی مطهری است. اگر در این منطقه زندگی می‌کنید و دوست دارید در خانه یک وعده‌ی فوق‌العاده ایرانی با طعم دست‌پخت و غذای مادرانه نوش جان کنید این شعبه‌ی رستوران علا را از دست ندهید.

رستوران علا جردن: یک شعبه‌ی بیرون بر در حوالی جردن که شکی در کیفیت بالای غذاهایش نیست. این شعبه‌ی رستوران علا در خیابان آفریقا کمی بالاتر از ناهید غربی قرار دارد؛ مانند دیگر شعب رستوران علا هردو امکان سفارش در محل و سفارش آنلاین برای شعبه‌ی جردن هم وجود دارد.

رستوران علا قیطریه: شعبه قیطریه در انتهای خیابان خراسانی چهارمین شعبه برای سفارش غذای ایرانی علا است. اگر هوس یک پرس غذای ایرانی به سرتان زده اما فرصت رستوران رفتن ندارید، عجله کنید و غذای موردعلاقه‌تان را از منو رستوران علا سفارش دهید.